Loading...
درباره ما 1397-7-28 13:13:24 +00:00

ارائه دهنده راهکار های SAP

شرکت بیتا پرداز فردا در سال 1397 توسط گروهی از افراد که در حوزه سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی SAP-ERP دارای تجربه بودند تاسیس گردید. هدف یاری رساندن و ارتقاء شرکت‌های کوچک و متوسط از طریق پیاده سازی SAP Business One، یکی از  محصولات شرکت SAP برای شرکت های کوچک و متوسط می باشد.

  خدمات ما

SAP Logo

اعضا شرکت بیتا پرداز فردا

Rajabdoost

رجب دوست

متولد 1348 تجربیات خود را در شرکت معپا شروع کرده و با بهره مندی از تجربیات مدیران این شرکت تحصیلات خود را در رشته حسابداری و مدیریت اجرایی (EMBA) به پایان رساند. تجربه و دانش خود را در حوزههای حسابداری مالی، حسابداری صنعتی، مدیریت مالی و ERP در شرکتهای مختلفی از جمله شرکت های پارس همگام، صنایع لاستیکی سهند، فروسیلیس ایران، نساجی غدیر، شرکت توربین سازی مپنا و سامه آرا کسب کرده و اکنون با شکل گیری شرکت بیتا پرداز فردا امیدوار به موفقیت این شرکت در حوزه سیستم‌های برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) در حوزه کسب و کارهای کوچک و متوسط هستیم

Team 4

ثابت

متولد 1352 در تهران تجربیات خود را در حوزه مالی در شرکت لاستیک سهند شروع کرده و با بهره گیری از دانش آکادمیک خود در رشته حسابداری، به تحصیلات خود در سطح کارشناسی ارشد و دکترا ادامه داد. ایشان با استفاده از تجربیات خود به عنوان معاونت مالی در شرکتهای کرمان خودرو، زر ماکارون توانستند در شرکت شکلات بارکا به عنوان مدیر عامل، این سازمان را در گردونه رقابتی بازار شیرینی و شکلات بالا برده و برند بارکار را در این حوزه مطرح نمایند. اکنون امید است با پیوستن به شرکت بیتا پرداز فردا بتوانیم از این تجربیات در راه بهینه نمودن فعالیت های شرکت و انتفاع مشتریان استفاده نماییم.

Team 3

شاهپوریان

متولد 1347 در تهران تجربیات کاری خود را در رشته نرم افزار و برنامه نویسی در سالهای 1369 تا 1372 در شرکتهای بی بی سیستم، سوپا کسب نمودند. تجربیات فوق منجر به تولید نرم افزار حسابداری، فروش، انبار با استفاده از تکنولوژی های سالهای فوق و نگاه توسعه محور جهت کسب دانش و تجربه به استرالیا مهاجرت نمودند و با کسب تجربه و دانش به روز در حوزه مترجمی زبان انگلیسی و بازار یابی بین المللی با کسب مدرک کارشناسی ارشد به کسب تجربه و دانش در این حوزه پرداخت. اکنون با تشکیل شرکت بیتا پرداز فردا امید است که تجربیات ایشان ما را در خدمت رسانی به مشتریان رهنمود نماید.

همکاران و شرکای ما