//SAP Business One روشی کامل برای شرکت های کوچک و متوسط

SAP Business One روشی کامل برای شرکت های کوچک و متوسط

 

SAP Business One به طور خاص به گونه ای طراحی شده است تا نیاز های شرکت های کوچک و متوسط را در بخش های متفاوت، به خوبی تامین نماید.

شرکت های کوچک و متوسط در مقایسه با سایر صنایع، با رقابت بیشتری مواجه هستند.

با فشار قیمتی و افزایش قدرت رقبای بزرگ در برخی از بخش ها، این نوع سازمان ها نیاز حیاتی به بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار، کاهش هزینه های عملیاتی، بهبود میزان جذب و حفظ مشتری دارند.

موفقیت شرکت های کوچک و متوسط به این بستگی دارد که در زمان کوتاه توانایی همگام سازی با تقاضای مشتری و صنعت را داشته باشند. از طرفی باید چابک باشند و به سرعت فرصت های جدید را دریابند. همچنین برای دستیابی به رشد پایدار تجارت خود، انعطاف پذیری داشته باشند.

در واقع SAP Business One یک روش کامل تجاری و یک مجموعه از محصولات طراحی شده برای کنترل بیشتر است که به صورت بلادرنگ این امکان را فراهم می کند تا سازمان ها گردش کاری، کارآمد تری داشته باشند.

کسب و کار های کوچک و متوسط می توانند از SAP Business One به عنوان بهترین شیوه ی ساده سازی فرآیند کسب و کار و همچنین پیاده سازی سریع تر و ارزان تر، بهره ببرند. از طرفی SAP Business One تجربه کاربری بصری بهتری نیز ارائه می دهد.

قابلیت های SAP Business One  

تقریبا نیمی از نرم افزارهای شرکت SAP در شرکت های کوچک و متوسط، نصب شده است. همچنین بیش از 30 سال تخصص صنعتی در ارائه ی روش های سازمانی برای “بازار عمودی ” دارد. (بازار عمودی به بازاری گفته می شود که بخش مشخصی از یک صنعت یا پیشه ی کاری یا طیف مشخصی از مشتریان را هدف گرفته است. به طور مثال ارائه ی سرویس یا محصول در حوزه ی صنایع نفت و گاز ).

در واقع SAP Business One برای تامین نیاز های مشتریان در صنایع مختلف روش های تضمین شده ای ارائه می دهد. همچنین  باید به این نکته نیز توجه کرد که برای شرکت های کوچک و متوسط مقرون به صرفه است.

این روش یکپارچه و مقرون به صرفه، برای شرکت های کوچک و متوسط این امکان را بوجود می آورد تا مقیاس پذیری و انعطاف پذیری بیشتری برای رفع نیاز های فعلی و آینده ی کسب و کار خود داشته باشند.

روش SAP Business One شامل ارائه ی فرایند های اصلی زیر است:

  • تجزیه و تحلیل 
  • برنامه ریزی 
  • خرید 
  • مدیریت موجودی 
  • تولید 
  • فروش 
  • بازاریابی (CRM)  
  • مالیات و کنترل 
  • منابع انسانی 
  • فرآیند  کسب و کارهای خاص برای تولید گسسته، تولید فرآیند، خدمات حرفه ای، عمده فروشی/ توزیع، خرده فروشی و

 

با استفاده از SAP Business one چشم انداز و بازده کاری سازمان، بهبود می یابد. همچنین SAP  با قابلیت به همراه داشتن یکپارچگی با “مایکروسافت اسکل” گزارش های تحلیلی سفارشی فراهم می کند.

کاربران با استفاده از ویژگی ها و ابزار آشنای اکسل می توانند این گزارشات را دستکاری کرده، نمایش دهند و تجزیه تحلیل نمایند. با این قابلیت نیاز به گزارشات مختلف از سیستم های متفاوت، از میان برداشته می شود. همچنین یک چشم انداز تحلیلی کامل از کل کسب و کار در اختیار شما قرار می گیرد.

از طرفی با قابلیت پشتیبانی SAP Business One در مورد تطابقات قانونی(مستند سازی و گزارش دهی) کاربران عدم شفافیت را در بازار نابسامان کنونی که از هر سو ملازمات قانونی با تغییرات مواجه می شود، احساس نخواهند کرد.

منبع: uneecops

1397-10-8 11:54:20 +00:00 30ام مرداد, 1397|SAP B1|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید