//جوایز سالانه‌ی قطب علمی SAP در حوزه خودروسازی

جوایز سالانه‌ی قطب علمی SAP در حوزه خودروسازی

“SAPبه برندگان اولین جوایز سالانه‏ ی قطب علمی SAP در خودرو تبریک می‏گوید

 

SAP در 13 سپتامبر، برندگان اولین جوایز سالانه‏ی قطب علمی SAP در خودرو را پیرامون بهترین الگوها در کنفرانس خودرو در دیترویت میشیگان اعلام کرد.

 

بر سر سه جایزه‏ ی “شکستن قالب”، “خرابکار دیجیتال” و “تعالی عملکرد عملیاتی” بسیار رقابت بود. هر نامزد توسط هیاتی از متخصصان صنعت بر اساس این‏که چقدر فهرست استانداردهای از پیش تعیین‏ شده در هر گروه را برآورده می‏کند، یا از آن فراتر می‏رود و نسبت به رقبایش چه رتبه‏ای دارد ارزیابی شد.

این جوایز توسط هیاتی از متخصصان سه صنعت داوری شدند: یولی مونچ (Uli Muench)، معاون جهانی بخش کسب و کار صنعت خودرو در SAP؛ اِیلی پیندر (Aly Pinder)، مدیر برنامه‏ ی نوآوری خدمات و محصولات مرتبط؛ و توماس مادونا (Thomas Madonna)، شریک تجاری  SAP  در حوزه های خرده‏ فروشی، محصولات مصرفی و تولید، در شرکت  اینفوسیس (Infosys). این سه متخصص صنعت برای بررسی نامزدها با هم همکاری کردند و برای هر یک از گروه‏های فهرست‏ شده‏ زیر، یک نفر را انتخاب کردند.

برندگان رقابت امسال عبارت‏ند از:

جایزه‏ ی شکستن قالب

گروه “فولکس واگن” از آمریکا با کشف چالش افزایش حجم تماس‏های داخلی و ایمیل‏ها در اکوسیستم فروشندگان، نیاز به به راه حلی برای بهبود توانایی پاسخ سریع‏تر به سؤالات فروشندگان داشت. فولکس واگن برای این کار، از فناوریی استفاده کرد و یک ویژگی گفتگوی زنده را به توانایی‏های تیم پاسخ اضافه کرد. با این کار آن‏ها سریع‏تر پاسخ دادند و رضایت فروشندگان بیش‏تر شد.

فولکس واگن از زمان شروع این طرح، کار بر روی یک تیم پاسخ گفتگو را شروع کرده تا به موفقیت برنامه‏ هایش اضافه کند.

 خرابکار دیجیتال

جنرال موتورز یا GM – یک شرکت بزرگ جهانی – به دنبال خودکار کردن سیستم‏ها و فرآیندهای مالی خود است تا اطلاعات را بلادرنگ در اختیار تصمیمات حیاتی کسب و کار قرار دهد. جنرال موتورز در مراحل پایانی پیاده‏ سازی راهکار مالی مرکزی SAP S/4HANA است و در یک فاز شبیه‏ سازی قرار دارد و قصد دارد ماه ژانویه با سیستم جدید شروع به کار کند. این راهکار، اطلاعات مالی را از منابع مختلف، هماهنگ – یا همان دیجیتال – دریافت می‏کند تا از فرآیندهای حسابداری و اطلاعات بلادرنگ مالی حمایت کند. دیجیتال کردن و هماهنگ‏ سازی داده‏ های مالی یکی از داراییهای شرکت خواهد بود و اهرمی مالی در سطح جهان خواهد شد.

تعالی عملکرد عملیاتی

واحد کسب و کار برگ وارنر (BorgWarner) با رشد سنگین در سراسر جهان، با مشکل مدیریت تولید به روش اقتصادی، دست و پنجه نرم می‏کرد. آن‏ها چالش‏هایی مانند رشد موجودی، حمل‏های خاص، برنامه ‏ریزی کیفی نامطلوب تأمین‏ کنندگان، برنامه‏ ریزی تقاضا و ظرفیت، بهره ‏برداری از سیستم SAP و کیفیت پایین داده‏ ها داشتند.

این شرکت یک برنامه‏ ی تعالی اجرا کرد – آموزش کامل به مدت شش تا هشت ماه به کارکنان با استفاده از ماژول‏های مدیریت مواد (MM) و برنامه‏ ریزی تولید (PP) در هر کارخانه – تا به طور کامل از قابلیت برنامه‏ ریزی استاندارد موجود در SAP ERP استفاده کند. کاهش شدید موجودی و سرمایه‏ ی راکد، بهبود مداوم گردش موجودی، کاهش اضافه‏ کاری و حمل مطلوب و ویژه، به طور کلی کیفیت بهتر داده و جریان‏ روان‏تر تولید و یک مستندسازی عالی از موفقیت‏های نیروی کاری و تیم‏های مدیریت، از نتایج این برنامه بود.

این مشتریان برنده، از راهکارهای فناوری SAP برای بهبود عملکرد، افزایش رضایت مشتری و کسب مقبولیت کاربر استفاده می‏کنند و اکنون سازمانشان راحت‌تر اداره می‏شود.

1397-10-17 05:15:05 +00:00 17ام دی, 1397|Industries|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید